Krajská cyklokoordinátorka

Publikované: 04.05.2022 | Naposledy aktualizované 23.08.2022

Silvia Prokopová

Cyklokoordinátorka  TTSK

szokolova.silvia@kira.sk, szokolova.silvia@trnava-vuc.sk
+421 33 55 59 665, 0911652470 

 

Úlohou cyklokoordinátorky TTSK je v rámci svojich kompetencií a možností zabezpečenie koordinácie cyklistickej dopravy a cykloturistiky v kraji, ktoré vedú k rozvoju cyklistickej dopravy a cykloturistiky v kraji. Tiež spolupracuje s pracovným tímom Národného cyklokoordinátora, v rámci pracovnej skupiny s cyklokoordinátormi ostatných žúp, s odbornou verejnosťou a   neziskovým sektorom   v oblasti rozvoja nemotorovej dopravy.

V rámci úradu zabezpečuje prípravu strategických dokumentov v oblasti rozvoja cyklodopravy a cykloturistiky a súčinnosť s jednotlivými odbormi pri rozvoji nemotorovej dopravy. Spolupracuje pri príprave a realizácii cyklistickej infraštruktúry v kraji. Zúčastňuje strategických rokovaní, seminárov a konferencií. Aktívne sa zapája do organizácie celoslovenskej súťaže Do práce na bicykli (DPNB) a Európsky týždeň mobility (ETM). Momentálne v spolupráci s MINDOP a odborníkmi v oblasti cyklodopravy pripravuje vzdelávanie v oblasti rozvoja cyklistickej dopravy.

Dôležité odkazy

Fotogaléria

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram