Ako cestovať za jedno euro s rodinou po Trnavskom kraji

Publikované: 17.07.2020/ Aktualizované: 16.06.2023

Kde si kúpite lístok?

Cestovať môžete troma dopravcami Trnavského samosprávneho kraja – ARRIVA Trnava, SKAND Skalica a SAD Dunajská Streda. U šoféra priamo v autobuse si vypýtajte rodinný lístok za 1 euro.

Ako cestujete s lístkom za 1 euro?

Vydajte sa z bodu A do bodu B. Spravte si výlet, užite turistiku a z bodu B, prípadne až C sa dostanete autobusom opäť na začiatok do bodu A.

Samozrejme, zastávok môžete mať aj viac a medzi jednotlivými zástavkami sa môžete prejsť alebo bicyklovať. Ktoré miesta sa rozhodnete preskúmať je len na vás, ale pamätajte - musíte sa vždy vrátiť do stanice, z ktorej ste vyrážali.

Lístok vám platí do 23:59 daného dňa.

Modelová situácia:

Martin s rodinou štartuje z autobusovej stanice v Trnave o 8:00. Ich prvá zastávka je v Smoleniciach, odkiaľ začínajú turistiku a skončia na zastávke v Bukovej. V Bukovej o 15:00 vezmú autobus naspäť do Trnavy.

Kto môže využívať rodinný lístok za 1 euro?

Na rodinný lístok sa môže prepraviť až 5 osôb v kombinácii 2 dospelí + 3 deti alebo 1 dospelý + 4 deti. V každej skupine musí byť aspoň jedna dospelá osoba a jedno dieťa do 18 rokov. Dospelou osobou nemusí byť rodič dieťaťa. Pozor, podmienkou je, aby ste sa do stanice vrátili v rovnakom počte a „zostave“, v akej ste odchádzali.

Kedy môžete rodinný lístok využiť?

Cestovať môžete celoročne počas víkendov, sviatkov a dní pracovného pokoja.

Kam ísť na výlet?

Trnavský kraj ponúka veľa zaujímavých miest. Inšpirujte sa na stránke www.krajzazitkov.sk.

Prajeme šťastnú cestu.

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW