Čerstvý africký šampión na Úrade TTSK

Publikované: 17.02.2017/ Aktualizované: 21.02.2022

17. 2. 2017 – Predseda TTSK Tibor Mikuš prijal čerstvého víťaza Afrického pohára národov Roberta Ndipa Tambeho. Futbalista Spartaka triumfoval v drese Kamerunu na kontinentálnom šampionáte a z rúk T. Mikuša prijal Pamätnú medailu predsedu TTSK.

„Vždy sa teším, že slušní mladí ľudia, dosiahnu vynikajúce výsledky v športe, a keď pôsobia skromným dojmom. Verím, že Robert sa neuspokojí len s týmto úspechom a dúfam, že bude dobrým príkladom pre tých, ktorí futbal obdivujú," povedal T. Mikuš, ktorý má k športu blízko a ako bývalý reprezentant v karate vie ako sa športovec cíti po úspechu.

Robert Tambe zaznamenal veľký kariérny skok, keď sa z trnavského dresu dostal až do kamerunskej reprezentácie, kde si vybojoval miesto v základnej zostave. Na prijatí povedal, že sa z úspechu teší a váži si príležitosť, ktoré v Trnave dostal. Slovensko považuje za svoju druhú domovinu a bude sa snažiť odovzdať aj v jarnej časti to najlepšie. 

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Send this to a friend