Deň európskych športov organizovaný vo Vrbovom opäť netradične

Publikované: 23.09.2019/ Aktualizované: 21.02.2022

V mesiaci september už tradične Gymnázium J.B.Magina organizuje športovú akciu pre žiakov základných škôl z okresu Piešťany pri príležitosti Dňa európskych športov. Tentoraz akcia bola organizovaná dňa 20. septembra 2019 v priestoroch telocvične Základnej školy na Komenského ulici vo Vrbovom pod názvom „ Deň netradičných európskych športov“. Cieľom tejto akcie bolo nielen získať vedomosti z netradičných športov ako korfball či frisbee ale najmä ukázať mladším rovesníkom dôležitosť tímovej spolupráce a byť športovo aktívny. Žiaci základných škôl nás veľmi prekvapili svojou neuveriteľnou energiou a zápalom pre tieto športy a spolu so svojimi učiteľmi skonštatovali, že sa naučili niečo úplne iné-nové. No ako to už pri športových súťažiach chodí určujú sa len 3 víťazi. V 2. ročníku Dňa netradičných európskych športov bolo poradie nasledovné:

  1. Miesto ZŠ Školská ulica 4, Vrbové

  2. Miesto ZŠ Komenského 2, Vrbové

  3. ZŠ s MŠ, Nám.1.mája 3, Chtelnica

Na záver by sme chceli poďakovať tým, ktorí poskytli nenahraditeľnú pomoc pri organizovaní tejto akcie a dopomohli k jej úspešnej realizácii. Úprimné poďakovanie patrí Trnavskému samosprávnemu kraju, mestu Vrbové a taktiež vedeniu Základnej školy na Školskej ulici vo Vrbovom, že dopomohli v úsilí viesť deti k aktívnemu športovému životu. Ďakujeme!

Žiaci základných škôl a Gymnázia vo Vrbovom

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Send this to a friend