Dobročinnosť „ nevyjde z módy“ ...

Publikované: 19.06.2019/ Aktualizované: 21.02.2022

Už je tomu šesť rokov, čo sa na Obchodnej akadémii vo Veľkom Mederi obnovila tradícia plesov. Dobročinný ples školy sa odvtedy stal dôležitou spoločenskou udalosťou mesta i blízkeho regiónu, ktorého sa zúčastňujú rodičia, pedagógovia, bývalí študenti, sponzori a sympatizanti školy a samozrejme aj verejne činné osobnosti. Jar so svojou schopnosťou znovuzrodenia, začiatok mája je ideálnou príležitosťou na výmenu skúseností, spomínanie, plánovanie a samozrejme na ničím nerušenú zábavu.

Tohtoročný ples sa uskutočnil 11. mája v školskej jedálni, ktorá bola upravená na túto výnimočnú udalosť. Aj tento rok sa podujatie nieslo v znamení súdržnosti, spolupatričnosti a dobročinnosti. Ples otvorila pani riaditeľka, ktorá vo svojom slávnostnom prejave vyzdvihla prácu vedenia Neinvestičného fondu ACADEMIA pri Obchodnej akadémii vo Veľkom Mederi, konkrétne to boli: Szilvia Beke, Edit Szabó a Dániel Barczi. Vďaka patrí samozrejme aj pedagógom školy a študentom. Chvályhodné je spojenie všetkých vyššie spomenutých v záujme zachovania dobrého mena a kvality našej školy. Kvalitné vzdelávanie nie je možné bez modernizácie, ku ktorej sú potrebné aj nové finančné zdroje alebo iné materiálne zabezpečenie. Pri tejto príležitosti sa pani riaditeľka poďakovala všetkým sponzorom, na ktorých sme sa mohli aj v tomto školskom roku spoľahnúť. Svojou nezištnou pomocou prispeli k ďalšiemu rozvoju našej vzdelávacej inštitúcie.

Ples otvorili tanečníci Folklórneho súboru Megyer a potom sa už mohla začať do skorého rána trvajúca zábava. Samozrejme nemohlo chýbať ani chutné občerstvenie. Po polnoci organizátori vyžrebovali výhercov tomboly. Svojho majiteľa si našla aj hlavná cena a cena útechy. V dobrej nálade zotrvali plesajúci hostia až do rána. Dovidenia na budúci rok!

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW