Hoteláci pripravili súťaž o pohár Ľ. Wintera

Publikované: 27.03.2018/ Aktualizované: 21.02.2022
27. 3. 2018 – V priestoroch Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera sa druhý raz stretnú mladí ľudia z celého Slovenska a Českej republiky na súťaži Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera, určenej pre študentov, ktorí sa venujú gastronómii a príbuzným odborom. Okrem súťaže Mladý somelier, ktorý garantuje významný enológ SR prof. Fedor Malík, boli ďalšími disciplínami pre tento školský rok aj Slovak Barista Cup Junior, Junior Tea Tender a Junior Chocolatier. Na súťaži Junior Chocolatier je garantom spoločnosť Lyra a svetovo uznávaný chocolatier Karol Stýblo a Junior Tea Tender je garantovaný Čajovňou dobrých ľudí z Nitry – manželmi Ondejčíkovcami.

Hotelová akadémia z Piešťan v zriaďovateľskej pôsobnosti TTSK opäť zabojovala a získala rad ocenení. Náročné a skvelé podujatie sa stalo prechodným domovom pre  skoro 60 súťažiacich. 
A hotelka vo veľkej konkurencii opäť bodovala. 1. miesto získal Matej Janíček - Junior Tea Tender, 2. miesto - Johny Fuksa - Junior Barista, 3. miesto - Richar Miklovič - Junior Chocolatier a Jakub Michalec - Mladý Someliér. 
-ik-

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW