Jubilejná 15. Štrkovecká barónka

Publikované: 14.03.2018/ Aktualizované: 21.02.2022
14. 3. 2018 – Už po pätnástykrát usporiadal Domov sociálnej starostlivosti v Šoporni-Štrkovec pod vedením riaditeľky Márie Tóthovej prehliadku tvorivosti domovov sociálnych služieb v Trnavskom samosprávnom kraji. Každý z nich sa snažil využiť svoj čas rôznym spôsobom, od speváckeho prejavu, cez tanečné, až po dramatické vystúpenie.

Klienti jednotlivých domovov opäť dokázali, že pod dohľadom kvalifikovaného personálu sú schopní predviesť umelecké predstavenie, ktoré roztlieskalo zaplnenú sálu v galantskom mestskom kultúrnom stredisku. V hľadisku po prvýkrát nechýbal ani trnavský župan Jozef Viskupič. „Myslím si, že každá slušná, spravodlivá a silná spoločnosť vie, aké je potrebné sa postarať o tých, ktorí to potrebujú. Dnes máte pätnáste výročie, oslavujete a budete môcť kolegom ukázať, čo ste si nacvičili. Ďakujem všetkým organizátorom, ktorí sa na tomto  krásnom podujatí podieľali," prihovoril sa J. Viskupič účinkujúcim. 

Putovnú sochu Štrkoveckej barónky si odniesol tento rok DSS pre dospelých Zavar. Toto rozhodnutie bolo spojené s obrovskou radosťou klientov a zamestnancov zariadenia a potleskom všetkých účinkujúcich v sále. Gratulujeme.

 

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Send this to a friend