Expert 3 pre projekt Kreatívne centrum Trnava

Publikované: 30.01.2023 | Naposledy aktualizované 09.02.2023

Na Dohodu o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru prijmeme do zamestnania Experta 3, pre projekt Kreatívne centrum Trnava

Miesto práce:
• Úrad Trnavského samosprávneho kraja, Starohájska 10, 917 01 Trnava

Termín nástupu:
• asap

Druh pracovného pomeru:
• práca na Dohodu o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru

Počet miest:
• 3

Odmena:
• Od 28,00 EUR / hodina (max. 10 hodín / týždenne)

Kvalifikačné predpoklady:
• min. vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a prax v príslušnom odbore minimálne 15 rokov alebo
• prax v príslušnom odbore minimálne 20 rokov bez požiadavky vysokoškolského vzdelania

Čo ďalej očakávame? (Iné kritéria a požiadavky):
• komunikatívnosť, sebaistota, zmysel pre detail
• zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť a flexibilita
• praktické a analytické myslenie
• bezúhonnosť

Čo budeš u nás robiť? (Pracovná náplň):
• vykonávanie školiacej a konzultačnej činnosti,
• 1 pozícia: mentoring, lektoring v oblasti divadelného manažmentu,
• 1 pozícia: mentoring, lektoring v oblasti grantových schém a marketingu divadiel,
• 1 pozícia: mentoring, lektoring v oblasti právne formy (oblasť divadelných subjektov)

Zoznam požadovaných dokladov:
• profesijný štruktúrovaný životopis

Dátum a miesto podania žiadosti:
Termín podania: do 08.02.2023

Adresa podania: ludske.zdroje@trnava-vuc.sk
Ďalšie informácie na tel. č.: 033/5559 353

Všetky informácie ohľadne práv a povinností pri spracovávaní osobných údajov nájdete na webovom sídle https://www.trnava-vuc.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov

Zamestnanecké výhody a benefity

Sme druhý najaktraktívnejší zámestnávateľ v štátnej a verejnej správe.
Ponúkame 5 dní dovolenky navyše.
Náš pracovný čas je 7,5 hod. denne.
Jednorazový príspevok pri životných udalostiach, t.j. narodenie dieťaťa, úmrtie blízkeho človeka.
Príspevok na ošatenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie.
Mzdu tvorenú základnou a variabilnou zložkou (možnosť priznania osobného ohodnotenia).
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW