Študent VŠ / trainee program "Mladí na úrade"

Publikované: 29.12.2023 | Naposledy aktualizované 13.01.2024

TRNAVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ
Starohájska 10, 917 01 Trnava

PRIJME

5 študentov VŠ v rámci trainee programu TTSK – „Mladí na úrade“

Miesto práce:
• Úrad Trnavského samosprávneho kraja, Starohájska 10, 917 01 Trnava

Termín nástupu:
• ASAP

Druh pracovného pomeru:
• práca na Dohodu o brigádnickej práci študentov

Počet miest:
• 5

Odmena:
• 5,00 EUR / hodina (max. 20 hodín / týždenne)

Kvalifikačné predpoklady:
• študent dennej formy VŠ štúdia (okrem končiaceho ročníka 2. stupňa VŠ)

Iné kritéria a požiadavky:

Odborné predpoklady:
• ovládanie práce s PC – Microsoft Office, sociálne siete

Osobnostné predpoklady:
• záujem o verejné dianie
• komunikačné a organizačné schopnosti
• proaktívny prístup, kritické myslenie a ochota učiť sa
• schopnosť vyhľadávať a spracovávať informácie so zmyslom pre detail

Pracovná náplň:
Naštartuj svoju kariéru priamo v najdôležitejšej inštitúcii trnavskej župy - na Úrade Trnavského samosprávneho kraja

V roku 2024 spúšťa Trnavský samosprávny kraj už tretíkrát trainee program „Mladí na Úrade“.

Ak si študentom vysokej školy (dennej formy vysokoškolského štúdia a nie končiaceho ročníka)
táto ponuka je vhodná práve pre Teba!

Vyskúšaj si prácu na rôznych organizačných útvaroch úradu, ukáž nám,
čo sa v Tebe skrýva a poď spolu s nami tvoriť kraj!

V roku 2024 si v rámci Trainee programu budeš môcť vyskúšať prácu na týchto organizačných útvaroch:

• Odbor školstva
• Odbor komunikácie
• Odbor dopravnej politiky – Referát cyklodopravy
• Oddelenie nakladania s majetkom
• Organizačné oddelenie

Zoznam požadovaných dokladov:
• Životopis
• Motivačný list, so zameraním na otázku – Prečo by si mal byť súčasťou Trainee programu?
• Čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov
• Čestné prehlásenie o štúdiu

Dátum a miesto podania žiadosti:
Všetky požadované dokumenty zašli: do 12. januára 2024 na adresu: ludske.zdroje@trnava-vuc.sk

Ďalšie informácie na tel. č.: 033/5559 353

Všetky informácie ohľadne práv a povinností pri spracovávaní osobných údajov nájdete na webovom sídle https://www.trnava-vuc.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov.

Zamestnanecké výhody a benefity

Sme druhý najaktraktívnejší zámestnávateľ v štátnej a verejnej správe.
Ponúkame 5 dní dovolenky navyše.
Náš pracovný čas je 7,5 hod. denne.
Jednorazový príspevok pri životných udalostiach, t.j. narodenie dieťaťa, úmrtie blízkeho človeka.
Príspevok na ošatenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie.
Mzdu tvorenú základnou a variabilnou zložkou (možnosť priznania osobného ohodnotenia).
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW