Kraj ocenil pracovníkov školstva pri príležitosti Dňa učiteľov

Publikované: 15.11.2013/ Aktualizované: 21.02.2022

Kraj ocenil pracovníkov školstva pri príležitosti Dňa učiteľov
26.3.2013 - Výnimoční pedagogickí i nepedagogickí pracovníci z Trnavského samosprávneho kraja si dnes pri príležitosti Dňa učiteľov prevzali v Zrkadlovej sieni Divadla Jána Palárika v Trnave od predsedu TTSK Tibora Mikuša ocenenia. Predseda kraja spolu s krajskými podpredsedami Józsefom Kvardom a Zdenkom Čambalom a hlavným kontrolórom kraja Ľudovítom Daučom odovzdali dovedna 31 pamätných medailí za celoživotnú prácu a mimoriadne výsledky dosiahnuté vo výchovno-vzdelávacom procese a 30 pamätných listov za mimoriadne výsledky a obetavú prácu  pri výchove a vzdelávaní mladej generácie.
„Keď som rozmýšľal, prečo sa mi niektoré veci v živote darili, tak som prišiel k záveru, že človek je úspešnejší v tých oblastiach, v ktorých mal šťastie na učiteľa. Ja som také šťastie na učiteľov mal. Mechanicky neodovzdávali napísané vedomosti, ale vedeli zaujať, pochopiť študenta a prispôsobiť sa mu. Vy, učitelia ste ovplyvnili stovky a možno tisíce študentov, ktorí by vám chceli poďakovať. V ich mene, aj v mene samosprávneho kraja vám za vašu prácu ďakujem," vzdal hold oceneným predseda kraja T. Mikuš.
Medzi ocenenými bola aj zástupkyňa riaditeľa Strednej odbornej školy v Senici Libuša Orgoníková, ktorá za všetkých povedala: „Za všetkých ocenených sa chcem poďakovať za udelenie ocenení. Som rada, že Trnavský samosprávny kraj si váži prácu zamestnancov našich škôl a školských zariadení, čo pociťujeme aj v každodennom živote. O to viac nás teší, že nezabúda, ani také príležitosti akým je Deň učiteľov. Som presvedčená, že všetci ocenení sledujeme jeden cieľ – vychovať z nášho žiaka človeka a odborníka."
Patrik Velšic 

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW