Nakupujte na bicykli ekologicky a s úsmevom

Publikované: 04.08.2021/ Aktualizované: 22.02.2022

Zákazníkov sa snaží dostať z áut na bicykle a pomôcť tak nie len samotnej prírode a životnému prostrediu, ale ukázať práve týmto ľuďom, že pohyb na bicykli je prospešný aj pre ich fyzické či mentálne zdravie.

Registrácia pre súťažiacich „zákazníkov“ je otvorená v termíne od 1. augusta až do skončenia kampane, tj. do 30. septembra 2021. V tomto období sa môžu záujemcovia o účasť v kampani bezplatne registrovať prostredníctvom webového portálu www.nabicyklidoobchodu.sk (www.nbdo.sk).

Registráciou v kampani majú súťažiaci okrem už spomínaných benefitov samotného bicyklovania aj možnosť zabojovať o množstvo zaujímavých cien vo viacerých súťažných kategóriách. Uvedieme napríklad hlavnú cenu mestský bicykel s košíkom na nákup, kolobežku, hodnotné cyklistické komponenty, knižky či poukážky na nákup. V neposlednom rade však môžu profitovať aj priamo pri nákupoch v registrovaných obchodoch a službách, kde za každý svoj nákup získajú rôzne výhody vo forme zliav či darčekov k nákupu.

Počas súťažného mesiaca septembra sú navyše súťažiaci zaraďovaný do ďalších súťažných kategórií v závislosti od ich aktivity – počtu najazdených kilometrov, počtu zrealizovaných nákupov a podobne. V rámci týchto kategórií sa následne automaticky kvalifikujú pre zisk ďalších výhod a cien. Spomenieme napríklad možnosť získať bezplatne vrátane doručenia domov štýlové ekologické vrecko na nákup.

Kampaň bude aktívne prebiehať aj na sociálnych sieťach, kde budú pripravené viaceré zaujímavé súťaže o pekné ceny, vrátane obľúbenej fotografickej súťaže.

Akúsi symbiózu v kampani tvorí aj účasť obchodov či služieb, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou kampane. Aj keď súťažiaci môžu evidovať svoje nákupy v akomkoľvek obchode, takéto registrované obchody sú „zaujímavejšie“ z hľadiska už spomínanej odmeny za nákup, ale aj v rámci špeciálnej súťažnej kategórie.

Neváhajte sa preto zapojiť aj vy a nemajte vôbec obavy z nakupovania na bicykli. Kampaň je tu pre vás, pomôže, poradí, inšpiruje a oživí vaše každodenné nákupy.

Všetko potrebné o kampani nájdete na webe www.nabicyklidoobchodu.sk.

Kampaň sa realizuje pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR a za podpory Trnavského samosprávneho kraja.

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW