(Ne)všedné radosti

Publikované: 29.05.2020/ Aktualizované: 22.02.2022

Výstava plná farieb, emócií a fantázie s názvom (Ne)všedné radosti bude verejnosti prístupná od 10. júna do 7. júla 2020 vo výstavnej sále Záhorského osvetového strediska.

Alena Kováčová – Trizuliaková je pedagogičkou Základnej školy v Senici, od roku 2006 navštevuje výtvarný odbor – štúdium pre dospelých v ZUŠ vedené pedagógom Štefanom Orthom. Je pravidelnou účastníčkou súťažných výstav neprofesionálnej výtvarnej tvorby Výtvarná Senica a Výtvarné spektrum, kde získala viacero ocenení na regionálnej, krajskej i na celoštátnej úrovni. Vystavovala v Senici, Dunajskej Strede, vo Veľkých Pavloviciach, päťkrát v Prahe a na klubových výstavách združenia SenART v okolí Senice.

Na retrospektívnej výstave sa Alena Kováčová – Trizuliaková prezentuje so 64 výtvarnými dielami – abstraktnou tvorbou, figurálnou kompozíciou, portrétom, zátiším, kvetinovými motívmi i krajinou. Z techník sú zastúpené akryl, tempera, koláž, keramika, popri štetcovej maľbe tvorí aj špachtľou. Výstavu obrazov a keramiky pripravenú k životnému jubileu autorky si môžete pozrieť v pracovných dňoch od 7:30 do 15:30 hodiny.

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW