Nominujte výnimočných dobrovoľníkov na ocenenie Srdce na dlani

Publikované: 04.11.2020/ Aktualizované: 10.05.2022

V roku 2020 po prvýkrát prebehne oceňovanie Srdce na dlani vo všetkých ôsmich krajoch Slovenska. Okrem toho bude tento ročník výnimočný aj tým, že historicky prvýkrát bude priamo prepojený aj s oceňovaním na celonárodnej úrovni, na ktoré budú nominované tie najvýnimočnejšie príbehy z jednotlivých krajov.

Nezisková organizácia Bronco prijala v tomto roku výzvu naštartovať tradíciu oceňovania v oblasti dobrovoľníctva v Trnavskom kraji. Preto by sme vás v spolupráci s ňou chceli vyzvať k nominácii jedinečných dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, koordinátorov a koordinátoriek dobrovoľníkov / dobrovoľníčok, ale aj dobrovoľníckych skupín, projektov, programov či subjektov, ktoré vytvárajú podmienky pre rozvoj dobrovoľníctva v našej župe. Vďaka tomu môžete príbehy nominovaných nielen prezentovať ostatným, ale im takýmto spôsobom aj verejne poďakovať za ich dobrovoľnícku činnosť.

Podmienky nominovania nájdete v štatúte.

O udelení ocenení bude následne rozhodovať 5-členná nezávislá hodnotiaca komisia, ktorá zároveň rozhodne aj o posunutí nominácií na národnú úroveň, na ocenenie Dobrovoľník roka 2020 - odovzdávanie ceny Srdce na dlani. Záštitu nad podujatím prevzal Splnomocnenec vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti.

Slávnostné odovzdávanie ocenení sa bude realizovať v závislosti od vývoja epidemiologickej situácie a prebehne pri príležitosti Medzinárodného dňa dobrovoľníkov, 5. decembra a Medzinárodného dňa koordinátorov dobrovoľníkov, 5. novembra.

Pre viac informácií môžete kontaktovať: Bronco, n.o., Zuzana Šujanová, srdcenadlaniTTkraj@gmail.com, +421 949 209 865.

Nominácie v krajoch sa prijímajú do 8. novembra 2020 do 24:00 h.

Zdroj: Tlačová správa Bronco, n.o.

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW