Posledná júnová sobota bude patriť dňu otvorených dverí úradu trnavskej župy

Deň otvorených dverí úradu trnavskej župy sa uskutoční v sobotu 25. júna 2022 medzi 9. a 13. hodinou. Pre návštevníkov tretieho ročníka tohto podujatia bude pripravené predstavenie činnosti jednotlivých odborov úradu a župných organizácií. Malí aj veľkí návštevníci sa môžu tešiť aj na bohatý sprievodný program v priestoroch na Starohájskej 10 v Trnave.

„Otvorený župný úrad pre nás nie je len prázdnym heslom. Napĺňame ho už päť rokov konkrétnymi skutkami. Otvorili sme sa verejnej kontrole, zaviedli sme transparentné výberové konania a zefektívnili sme verejné obstarávania. Po tretíkrát ponúkneme obyvateľom možnosť nahliadnuť do zákulisia a zapojiť sa do diania v kraji. Ukážeme im naše priestory a aktivity. Pripravili sme atraktívny program pre všetky vekové kategórie. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážku zasadnutia krajského zastupiteľstva, kultúrny program a aj malé občerstvenie. Všetkých srdečne pozývam stráviť príjemnú sobotu,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič.

Návštevníci si môžu z blízka pozrieť aj novú techniku Správy a údržby ciest Trnavského samosprávneho kraja (SÚC TTSK), ručné výrobky zariadení sociálnych služieb alebo aj ďalekohľad z Hvezdárne a planetária Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci. Predstavia sa aj župné stredné školy so zameraním na zdravotníctvo, poľnohospodárstvo či dopravu. Župa pripravila aj tvorivé dielne či výstavu z LEGA. Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj pre návštevníkov podujatia pripravila oddychovú chill-out zónu.

Od sobotného rána budú otvorené dvere aj na kancelárii trnavského župana Jozefa Viskupiča, ktorý privíta účastníkov podujatia spolu s vicežupanmi a poslancami. Podrobný program podujatia bude zverejnený na sociálnych sieťach FacebookInstagram.

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW