Pražský výběr a „plastici“ budú koncertovať v Trnave

Publikované: 15.11.2019/ Aktualizované: 21.02.2022

Počas víkendu 16.-17. novembra 2019 je v Trnave pripravený bohatý program. V sobotu, od 14.00 hod. bude na Trojičnom námestí prebiehať koncert hudobných skupín Pražský Výběr, The Plastic People of the Universe a Longital. Michael Kocáb, frontman Pražského výběru, bol len nedávno ocenený Cenou slobody Antona Srholca, ktorú udeľuje predseda Trnavského samosprávneho kraja za prínos k rozvoju slobody a demokracie.

Divadlo Jána Palárika v Trnave, v rámci Noci divadiel 2019, pripravilo "Revolučný" guláš, Revolučnú escape room, divadelné predstavenie Nemá trieda exkluzív či výstavu Nežná '89 - Revolúcia, ktorá sa začala v divadle.

Program bude pokračovať v nedeľu, 17. novembra a na Trojičnom námestí, od 17.00 hod., bude koncert Pocta slobode, na ktorom vystúpia Ľudové mladistvá a Spectrum Quartett (hostia Peter Lipa, Strapo, Zuzana Mikulcová a pamätníci Novembra´89).

V nedeľu, 17.11. 2019 o 17.00 hod. bude na Divadle Jána Palárika v Trnave, za účasti trnavského župana Jozefa Viskupiča, slávnostne odhalená pamätná tabuľa pripomínajúca revolučné udalosti Novembra ´89.

Všetky podujatia, ktoré pripravili inštitúcie v pôsobnosti trnavskej župy, nájdete na webovej stránke www.nezabudamett.sk.

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Send this to a friend