Prímestské autobusy budú ďalej jazdiť v prázdninovom režime

Publikované: 05.02.2021/ Aktualizované: 22.02.2022

Po konzultácii a dohode župy s dopravcami bude prímestská autobusová doprava na území Trnavského kraja aj naďalej zabezpečovaná v prázdninovom režime, a to až do odvolania.

Od 1. februára 2021 dopravca SAD Dunajská Streda prevádzkuje prímestskú autobusovú dopravu v okresoch Dunajská Streda a Galanta v redukovanom prázdninovom režime.
Od 8. februára 2021 bude pridaná dvadsiatka spojov.

Spoločnosť ARRIVA Trnava od 8. februára 2021 rozšíri prázdninový režim o niekoľko vybraných školských spojov. Dopravca SKAND Skalica je pripravený vybrané školské spoje pridať operatívne.

Župa je pripravená flexibilne reagovať a upraviť cestovné poriadky tak, aby uspokojila dopyt cestujúcej verejnosti. V tejto súvislosti je v pravidelnom kontakte s dopravcami, veľkými zamestnávateľmi, ako aj obcami a mestami.

Aktuálne informácie a cestovné poriadky sú zverejnené na webových stránkach a profiloch na sociálnych sieťach župy i jej troch zmluvných dopravcov – ARRIVA Trnava, SAD Dunajská Streda a SKAND Skalica.

Vyučovací proces v 50 župných stredných školách bude pokračovať dištančnou formou aj po pondelku 8. februára 2021 z dôvodu zlej epidemiologickej situácie na území Trnavského kraja. Otvorenie svojich škôl pre študentov župa plánuje dôsledne pripraviť k 15. februáru 2021.

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Send this to a friend