Riaditeľkou Krajskej organizácie cestovného ruchu Trnavský kraj sa stala Agáta Mikulová

Publikované: 26.02.2021/ Aktualizované: 22.02.2022

Valné zhromaždenie Krajskej organizácie cestovného ruchu Trnavský kraj dňa 26. februára 2021 zvolilo do funkcie výkonnej riaditeľky Agátu Mikulovú. Jej úlohou bude nasmerovať rozvoj cestovného ruchu napriek pretrvávajúcej pandémii ochorenia Covid-19.

„Veľmi ma teší, že v našej organizácii môžeme privítať pani Agátu Mikulovú. Na pozíciu výkonnej riaditeľky prichádza s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti cestovného ruchu a destinačného manažmentu iných miest a regiónov. Ďakujem odbornej výberovej komisii za odporučenie a valnému zhromaždeniu za schválenie návrhu,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič.

Organizácia vznikla v januári 2019 s ambíciou rozvíjať potenciál cestovného ruchu a propagácie kraja doma i v zahraničí vrátane podpory malých a stredných podnikateľov a ich jedinečných regionálnych produktov a služieb.

„Pani Mikulová nám predstavila jasnú víziu rozvoja ‚Kraja zážitkov' aj napriek pandémii. Som presvedčený, že jej pôsobenie bude výrazným impulzom pre fungovanie organizácie v nasledujúcich rokoch,“ povedal predseda KOCR Trnavský kraj a trnavský vicežupan Pavol Kalman.

Na rok 2021 má organizácia naplánované výdavky vo výške 660 tisíc eur. Prostriedky tradične určené na propagáciu kraja na veľtrhoch cestovného ruchu budú presmerované do rozvoja turistickej infraštruktúry vrátane značiek upriamujúcich pozornosť vodičov na turistické ciele. Zorganizovaná bola aj verejná súťaž návrhov risografík, ktoré budú predávané v turistických informačných kanceláriách.

Tipy, informácie a propagačné materiály o miestach a atraktivitách, ktoré sa oplatí v Trnavskom kraji vidieť a zažiť, sú k dispozícii na webovej stránke www.krajzazitkov.sk a sociálnych sieťach Facebook (www.facebook.com/krajzazitkov) a Instagram (www.instagram.com/kraj_zazitkov).

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW