Samosprávny kraj na Regiontour Brno 2016

Publikované: 01.02.2016/ Aktualizované: 21.02.2022
01.02.2016

Trnavský samosprávny kraj sa aj tento rok bude prezentovať na viacerých veľtrhoch cestovného ruchu. Vo štvrtok 14. januára sa boli oficiálne otvorili brány medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu Regiontour Brno - Medzinárodný veľtrh turistických možností v regiónoch.  

Veľtrh slávnostne otvorila námestníčka pre riadenie sekcie regionálneho rozvoja Klára Dostálová za Ministerstvo pre miestny rozvoj. Hajtman Juhomoravského kraja Michal Hašek vo svojom príhovore zdôraznil, že Regiontour sa z veľkej časti nesie v duchu tradícií. Jednou z nosných tém veľtrhu bolo aj 1150. výročie  príchodu vierozvestcov Cyrila a Metoda.

Hlavnou témou veľtrhov bolo  trávenie voľného času a dovolenka v Českej republike i v zahraničí. Veľtrh REGIONTOUR patrí každoročne k tým najväčším prezentáciám priemyslu cestovného ruchu v strednej Európe. Bol vhodnou príležitosťou pre prezentáciu nášho regiónu. Trnavský samosprávny kraj prezentoval hlavne  historické pamiatky, kultúrne a športové akcie, festivaly, ponuky wellness a kúpeľov, cyklotrasy a víno.

Potenciál cestovného ruchu v kraji sme prezentovali formou propagačných materiálov a poskytovaním informácií o cestovnom ruchu v kraji. 

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW