Slávnostné ukončenie trainee programu „Mladí na úrade“ 2023

Publikované: 01.09.2023/ Aktualizované: 03.01.2024

„Nikto sa nemôže vrátiť a vytvoriť nový začiatok,

no každý môže začať dnes a vytvoriť nový koniec.“

Trnavský samosprávny kraj poskytol príležitosť študentom vysokých škôl nielen začať, no i úspešne ukončiť jedinečný tréningový program v rámci verejnej správy na Slovensku. Jedná sa o program, ktorého cieľom je poskytnúť príležitosť mladým ľuďom získať prax a nadobudnúť rozmanité zručnosti či pracovné návyky, ako aj vytvoriť u študentov pozitívny vzťah nielen k nášmu kraju, ale aj k verejnej správe.

Ani sme sa nenazdali a jedenásť mesiacov druhého ročníka trainee programu „Mladí na úrade“ sa skončilo. Môžeme smelo zhodnotiť, že druhý ročník bol mimoriadne úspešný a efektívny a dňa 14. decembra 2023 si v rámci záverečného ceremoniálu študenti programu prevzali svoje certifikáty o jeho absolvovaní z rúk pána riaditeľa úradu.

A či sa pustíme do tretieho ročníka? Odpoveď je jednoduchá – určite ÁNO. V priebehu decembra 2023 - januára 2024 bude zverejnený inzerát a všetci záujemci o tento výnimočný a jedinečný projekt môžu zasielať svoje životopisy a ostatnú dokumentáciu na Odbor ľudských zdrojov TTSK.

Tešíme sa na nový začiatok

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW