SZŠ Trnava úspešná v krajskom i celoštátnom kole SOČ

Publikované: 25.05.2020/ Aktualizované: 22.02.2022

Výborne si počínali v krajskom kole v odbore 06 Zdravotníctvo a farmakológia, v ktorom obsadili: 1. miesto Denisa Bučová s prácou Prírodná liečba nechutenstva individuálne pripravovanými liekmi, 2. miesto Katarína Bodoríková, Matúš Šadibol s prácou Terapia akné individuálne pripravovanými liekmi na báze rastlinných liečiv.

V odbore 13 História, politológia, právne vedy obsadili: 1. miesto Mária Gašparová s prácou Osudy Židovskej komunity v Čachticiach v rokoch 1939 – 1945, 2. miesto Ingrid Zaťková, Dominika Toráčová s prácou „Centrum Observationes Medico - Hortenses“.

V odbore 03 Chémia, potravinárstvo 4. miesto získala Alexandra Michalisková, Katarína Hlaváčová s prácou Porovnávanie kvality medu z obchodnej siete a od vybraných včelárov.

Do celoštátneho kola postúpili 1. a 2. miesta.

 

V celoštátnom kole Denisa Bučová s prácou Prírodná liečba nechutenstva individuálne pripravovanými liekmi získala 3. miesto v odbore 06 Zdravotníctvo a farmakológia.

Všetkým srdečne blahoželám, ďakujem za vzornú reprezentáciu Strednej zdravotníckej školy v Trnave. Zároveň patrí veľká vďaka aj kolegom školiteľom, ktorí žiakov pripravovali na súťaž.

 

autor textu: PhDr. Katarína Hrašnová, PhD., riaditeľka školy
Stredná zdravotnícka škola, Trnava

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW