Tisíc chutí piva a jedla pod holým nebom v trnavskej promenáde

Publikované: 05.08.2019/ Aktualizované: 17.05.2022

Slávnosti piva a jedla 2019 privítajú všetkých fanúšikov piva, jedla a dobrej zábavy v piatok o 15.00 hod. popoludní v Sade A. Bernoláka v Trnave. Tento rok si organizátori pripravili pre návštevníkov viac ako 100 druhov pív. Medzi nimi budú obľúbené stálice, ale i nováčikovia.

Okrem remeselných domácich aj medzinárodných pivovarov sa môžete oba dni tešiť na gastroklasiky, ale i gastrovychytávky. Výber bude pestrý - od cigánskej pečienky, lokšov, podpecníkov, kávy, streetfoodu vo forme hamburgerov, hotdogov na rôzne spôsoby, mrazených guličiek pre deti (ale aj dospelých), cez vegetariánske tapas, cyperské špeciality, až po sladké dezerty ako wafle, francúzske palacinky či čerstvé ovocie poliate horúcou belgickou čokoládou a mnohé ďalšie.

Ak prídete s deťmi, bude o nich postarané na oba dni – môžu sa vyskákať na nafukovacom hrade, v sobotu je pre nich pripravená bublinová šou a ďalšie aktivity.

SlavnostiPiva-2019-plagat

Počas dvojdňového programu vystúpi aj známy kuchár Laci Hornáček so svojou kulinárskou šou. Tento rok sa organizačný tím Trnavskej 13 rozhodol, že šťastie venujú tým, ktorí to potrebujú, a to cez žalúdok. Chutný hlívový guláš si budete môcť zakúpiť za dobrovoľný príspevok a svojou čiastkou pomôžete rodine dvojičiek s autizmom.

Všetky aktuálne informácie sledujte na facebookovej udalosti alebo na instagrame @trnavska13.
Slávnosti piva a jedla sa konajú každý rok na kultovom mieste v Trnave – v trnavskej promenáde. Podujatie spája milovníkov piva, jedla a dobrej nálady. Slávnosti piva a jedla nie sú len o kvalitných remeselných pivách, ale aj o gastronomickom zážitku, spoznávaní nových kultúr, regiónov či živom varení. Promenádu navštívi počas festivalu približne 5 000 ľudí.

 

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW