Trnavská župa sa opäť uchádza o titul najatraktívnejšieho zamestnávateľa, hlasovanie v ankete prebieha do konca roka

Trnavský samosprávny kraj patrí aj tento rok medzi finalistov prestížnej ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ roka. Okrem trnavskej župy je v kategórii štátna a verejná správa nominovaných ďalších 19 zamestnávateľov z celého Slovenska vrátane troch samosprávnych krajov. O víťazovi rozhoduje verejnosť prostredníctvom online hlasovania na www.najzamestnavatel.sk, ktoré trvá do konca roka 2022.

„Nominácia v prestížnej ankete nás opäť potešila. Vnímame ju ako ocenenie našej kontinuálnej snahy o zlepšovanie starostlivosti o zamestnancov. Šikovným ľuďom, a najnovšie aj vysokoškolákom, tak dávame priestor pre kariérny i osobnostný rast.

Prácu v regionálnej samospráve robíme  zaujímavou a atraktívnou. Púšťame sa aj do nových oblastí, akými je cestovný ruch alebo kreatívny priemysel. Minulý rok sme sa v ankete o Najzamestnávateľa umiestnili na skvelom druhom mieste. Pevne verím, že úspech z minulého roka minimálne obhájime. Hlas nám môžete odovzdať online na www.najzamestnavatel.sk, a to ešte do konca roka,” uviedol trnavský župan Jozef Viskupič.

Župa sa podieľa na komplexnom rozvoji trnavského regiónu, pričom obyvateľom kraja prináša aj nové a lepšie služby či produkty prostredníctvom realizácie zaujímavých projektov. Pracovníci jej úradu koordinujú činnosť župných organizácií, medzi ktoré patria stredné školy, kultúrne inštitúcie, zariadenia sociálnych služieb či správa regionálnych ciest. Trnavský samosprávny kraj svojim zamestnancom ponúka atraktívne pracovné príležitosti a podmienky vrátane pravidelného hodnotenia a motivačného finančného odmeňovania. Župa tiež zaviedla onboardingový program ako súčasť náborového procesu, vďaka ktorému sa noví zamestnanci zoznámia s organizačnou kultúrou a lepšie začlenia do tímu. Novinkou je aj trainee program Mladí na úrade, prostredníctvom ktorého vysokoškoláci získavajú pracovné skúsenosti.

Trnavská župa zverejňuje pracovné príležitosti na portáli ISTP, na svojej webovej stránke, na svojom profile na profesionálnej sociálnej sieti LinkedIn a na portáli Profesia.sk.

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW