Trnavský samosprávny kraj na výstave REGION TOUR EXPO 2018 v Trenčíne

Publikované: 10.05.2018/ Aktualizované: 21.02.2022
10. 5. 2018 – Trnavský samosprávny kraj sa v rámci prezentácie cestovného ruchu zúčastní 7. ročníka výstavy cestovného ruchu regiónov REGION TOUR EXPO 2018, ktorý sa bude konať na výstavisku Expo Center v Trenčíne od 11. do 12. mája 2018.

Súbežne v tomto termíne na výstavisku prebiehajú 3. ročník výstavy slovenských potravinárskych a nepotravinárskych produktov CHUŤ SLOVENSKA, 6. ročník celoslovenskej cukrárskej výstavy TORTY & SVET PEČENIA a ĽUDOVÉ UMELECKÉ REMESLÁ - prezentácia tradičných remesiel. Okrem pútavého programu sa na výstave predstaví takmer 100 slovenských predstaviteľov cestovného ruchu, gastronómie a tradičných remesiel.
Trnavský samosprávny kraj bude na výstave zastúpený vicežupanom Józsefom Berényim a vicežupanom Marekom Neštickým. V stánku TTSK budú mať návštevníci  možnosť informovať sa o atraktivitách v kraji i u partnerov kraja. Na podujatí sa v rámci expozície TTSK budú prezentovať mesto Skalica a Turistická informačná kancelária Skalica, mesto Galanta, Mikroregión nad Holeškou, Združenie regionálneho rozvoja cestovného ruchu a ŠK Kormorán, Rezort Piešťany a OOCR Žitný ostrov - Csallóköz.

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW