Trnavský samosprávny kraj sa bude prezentovať na výstavách GO a REGIONTOUR v Brne

Publikované: 17.01.2018/ Aktualizované: 21.02.2022

17. 1. 2018 – V rámci prezentácie cestovného ruchu a atraktivít v kraji sa Trnavský samosprávny kraj zúčastní tradičného veľtrhu GO - Medzinárodný veľtrh priemyslu cestovného ruchu  a REGIONTOUR - Medzinárodný veľtrh turistických možností v regiónoch Brno v dňoch 18. - 21. januára 2018, kde spoločne so  spoluvystavovateľmi z kraja bude propagovať atraktivity v regióne.

REGIONTOUR, ktorý sa tak ako každoročne koná na výstavisku v Brne, je hlavným veľtrhom cestovného ruchu v regiónoch Českej republiky i zahraničia.

Súbežne s veľtrhmi prebiehajú Festival krajových špecialít a regionálne potraviny RegFoodFest, medzinárodná súťaž Gastro Junior Brno 2018 - Bidfood Cup a GO KAMERA - festival cestovateľských filmov, fotografií a publikácií.

Trnavský samosprávny kraj bude na veľtrhu zastúpený podpredsedom TTSK Józsefom Berényim, ktorý vo štvrtok 18. 1. 2017 slávnostne otvorí prezentačný stánok kraja.

Na veľtrhu región predstaví odbornej verejnosti tuzemské aj zahraničné cestovné kancelárie a agentúry so zameraním na výjazdovú turistiku a pre návštevníkov nové nekomerčné destinácie.

Podujatie vzhľadom k návštevnosti patrí k jedným z najväčších. Počet návštevníkov v minulom roku prekonal hranicu 30 tisíc za podujatie.

V stánku TTSK budú mať účastníci možnosť informovať sa o atraktivitách v kraji i u partnerov kraja. Na podujatí sa v rámci expozície TTSK budú prezentovať mesto Skalica a Turistická informačná kancelária Skalica, agentúra Hector, ktorá je známa hlavne prostredníctvom historického festivalu Rotenstein, obec Smolenice, Mikroregión nad Holeškou, Združenie cestovného ruchu Žitný Ostrov a Športový klub Kormorán. 

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW