Trnavský samosprávny kraj sa prezentoval na veľtrhu GO a REGIONTOUR v Brne

Publikované: 25.01.2018/ Aktualizované: 21.02.2022
25. 1. 2018 – V dňoch 18. - 21. januára 2018 sa v rámci prezentácie cestovného ruchu a atraktivít v kraji Trnavský samosprávny kraj zúčastnil medzinárodného veľtrhu GO a REGIONTOUR, ktorý sa konal už tradične na výstavisku v Brne. 

Medzinárodný veľtrh slávnostne zahájila ministerka pre miestny rozvoj Klára Dostálová. Primátor mesta Brno Petr Vokřál vo svojom príhovore tiež pripomenul tohtoročné oslavy 90 rokov existencie výstaviska. Hajtman Juhomoravského kraja Bohumil Šimek vyzdvihol ponuku pohostinnej južnej Moravy. Hlavnou témou veľtrhov bolo trávenie voľného času a dovolenka v Českej republike i v zahraničí. 
Trnavský samosprávny kraj bol na veľtrhu zastúpený podpredsedom TTSK Józsefom Berényim a poslancom TTSK Ladislavom Polákom. Cieľom veľtrhu bola podpora prezentácie priemyslu cestovného ruchu s akcentom na domáce regióny a regióny v strednej Európe. 
Príležitosť prezentovať sa v rámci expozície TTSK využilo mesto Skalica, Turistická informačná kancelária Skalica, agentúra Hector, obec Smolenice a Mikroregión nad Holeškou. Potenciál cestovného ruchu bol prezentovaný formou propagačných materiálov a poskytovaním informácií o atraktivitách nachádzajúcich sa v kraji.
 
Tlačová správa

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW