Užite si leto pri mori z letiska Piešťany

Publikované: 12.06.2019 | Naposledy aktualizované 21.02.2022

Letisko Piešťany dostalo krídla. Letisko Piešťany získalo nedávno svoje historicky prvé charterové lety, počas letnej sezóny sa bude zo slovenského kúpeľného mesta pravidelne lietať do turisticky vyhľadávaných lokalít v Turecku a Egypte. Počas letnej sezóny by tieto lety malo absolvovať asi štyritisíc dovolenkárov. Ak sú tieto destinácie voľba pre Vašu dovolenku, a ste z okolia Piešťan, tak Vás určite táto informácia potešila. 

Dovolenka v týchto destináciách je ideálnou voľbou pre náročných klientov, ale aj pre tých, ktorí hľadajú množstvo zábavy, nerušený oddych, profesionálne služby a nádych luxusu. A dokonca niektoré hotely sú priam stvorené na rodinnú dovolenku plnú radostného smiechu a bláznenia sa.

Chcete tento rok opäť vylihovať na pláži? Ľudia stále radšej cestujú lietadlami. S tým sa však často spája dlhé a niekedy aj nepríjemné čakanie, či dlhé cestovanie na rôzne letiská. Preto sa Letisko Piešťany rozhodlo v spolupráci s HAPPY TRAVEL posilniť lety rovno z kúpeľného mesta. Môžete sa tešiť na väčší typ komfortu, výborné služby a kvalitnú prepravu. 

Tak čo? Vidíme sa na letisku?
 

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Send this to a friend