Užite si leto pri mori z letiska Piešťany

Publikované: 12.06.2019/ Aktualizované: 21.02.2022

Letisko Piešťany dostalo krídla. Letisko Piešťany získalo nedávno svoje historicky prvé charterové lety, počas letnej sezóny sa bude zo slovenského kúpeľného mesta pravidelne lietať do turisticky vyhľadávaných lokalít v Turecku a Egypte. Počas letnej sezóny by tieto lety malo absolvovať asi štyritisíc dovolenkárov. Ak sú tieto destinácie voľba pre Vašu dovolenku, a ste z okolia Piešťan, tak Vás určite táto informácia potešila. 

Dovolenka v týchto destináciách je ideálnou voľbou pre náročných klientov, ale aj pre tých, ktorí hľadajú množstvo zábavy, nerušený oddych, profesionálne služby a nádych luxusu. A dokonca niektoré hotely sú priam stvorené na rodinnú dovolenku plnú radostného smiechu a bláznenia sa.

Chcete tento rok opäť vylihovať na pláži? Ľudia stále radšej cestujú lietadlami. S tým sa však často spája dlhé a niekedy aj nepríjemné čakanie, či dlhé cestovanie na rôzne letiská. Preto sa Letisko Piešťany rozhodlo v spolupráci s HAPPY TRAVEL posilniť lety rovno z kúpeľného mesta. Môžete sa tešiť na väčší typ komfortu, výborné služby a kvalitnú prepravu. 

Tak čo? Vidíme sa na letisku?
 

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW