Vážený pán primátor, vážený pán starosta, vážená pani starostka

Publikované: 19.11.2013 | Naposledy aktualizované 21.02.2022

Vážený pán primátor,
vážený pán starosta,
vážená pani starostka,

     kampaň do volieb na predsedu VÚC, ktoré sa budú konať dňa 9. novembra 2013, je zo strany kandidáta KDH vedená mimoriadne nekalým a neetickým spôsobom. Po  nepravdivých bilboardoch boli rovnaké lži o privatizácii nemocníc šírené aj prostredníctvom letákov, plagátov a schránkovania. Celá kampaň je zavádzajúca, zneisťuje pacientov nemocníc a ich príbuzných. Ide o zámerné šírenie poplašnej správy s cieľom získať vo voľbách viac percent.

     Uhliarik nemá vlastný program a iba očierňuje dlhodobú prácu predsedu a Zastupiteľstva TTSK. Vzhľadom na to, že ide o lži, podávam naňho trestné oznámenie. TTSK má so svojimi obcami,  mestami i regionálnymi združeniami ZMOS dobrú spoluprácu. Najnovšie zaznamenávame pokus, aby vo Vašich rozhlasoch boli odvysielané informácie s rovnako očierňujúcim  obsahom.

     Máte možnosť prispieť k etike volebnej kampane alebo umožníte šírenie klamstiev a poplašných správ.  Zvážte, prosím, Vaše konanie.

     S úctou

Tibor Mikuš

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram