VII. Župná olympiáda stredoškolskej mládeže TTSK

Publikované: 10.12.2013 | Naposledy aktualizované 21.02.2022
10.12.2013

Župná olympiáda stredných škôl Trnavského samosprávneho kraja zaknihovala minulý štvrtok a piatok športové výsledky VII. ročníka. V konkurencii vyše 1500 športovcov zvíťazila najmä dobrá nálada, čestnosť a zdravá rivalita.

Do Trnavy pricestovali nielen reprezentanti zo siedmich okresov kraja, ale aj z Juhomoravského a Maďarska. Súboje v kolektívnych i individuálnych športoch sa okrem krajského mesta odohrávali aj v Piešťanoch a Galante.

Olympiády sa zúčastnili víťazné družstvá z okresných kôl školských športových súťaží vo futbale, volejbale, hádzanej, basketbale, silového päťboju a jednotlivých atletických disciplín. Víťazi postúpili na Celoštátnu olympiádu stredoškolských športovcov Gaudeamus Igitur, ktorá sa v máji uskutoční opäť v Trnave.

V rámci VII. Župnej olympiády stredoškolákov organizátori pripravili aj ukážkové športy ako karate, speed badminton či cyklistické preteky.  

VÝSLEDKY ŽUPNEJ OLYMPIÁDY

ATLETIKA:

 

100m finále chlapci 
1. Matúš Jakub Športové gymnázium J. Herdu Tr 11,22 
2. Volek Róbert Gym. Janka Matúšku Galanta 11,56 
3. Marček Miroslav Gym. Janka Matúšku Galanta 11,64 
4. Dvořák Radek Jihomoravský Kraj 11,81 
5. Kejik Lukáš Jihomoravský Kraj 12,01 
6. Stano Dominik SOŠ Poľnohosp. TT 12,10 
7. Kubo Ondrej Gymnázium PdC Piešťany 12,30 
8. Ivanovič Radovan SPŠ Trnava NF


200m chlapci 
1. Matúš Jakub Športové gymnázium J. Herdu Tr 22,85 
2. Dvořák Radek Jihomoravský Kraj 23,38 
3. Kejik Lukáš Jihomoravský Kraj 23,84 
4. Stano Dominik SOŠ Poľnohosp. TT 24,07 
5. Lakics Mirkó Gyor 24,12 
6. Fišer Tomáš Jihomoravský Kraj 24,70 
7. Kubo Ondrej Gymnázium PdC Piešťany 24,90 
8. Jeřábek Jakub Jihomoravský Kraj 24,97 
9. Flenko Peter Športové gymnázium J. Herdu Tr 25,23 
10. Puček Jaroslav Jihomoravský Kraj 26,38

 

400m chlapci 
1. Suchánek Michal Jihomoravský Kraj 51,45 
2. Valach Imrich Gym. Jána Hollého Trnava 53,44 
3. Csóka Róbert SOŠ rozvoja vidieka VJM Dunajs 54,04 
4. Lukačovič Marek Športové gymnázium J. Herdu Tr 54,95 
5. Tomašovič Michal SPŠ stavebná Trnava 60,21 
6. Pačes Viliam Gym. Jána Hollého Trnava 61,24

 

800m chlapci 
1. Greguš Dominik Športové gymnázium J. Herdu Tr 2:02,79 
2. Suchánek Daniel Jihomoravský Kraj 2:11,98 
3. Macháč Dušan Gymnázium PdC Piešťany 2:12,28 
4. Kováč Gabriel SOŠ OaS Galanta 2:12,66 
5. Slávik Šimon Jihomoravský Kraj 2:19,69 
6. Šmátrala Marcel SOŠ Polytechnická Trnava 2:21,95 
7. Chrvala Denis OA Trnava 2:23,27 
8. Torok Denis SOŠ OaS Galanta 2:36,10 
9. Zsatykó Máte Gyor 2:48,63

  

1500m chlapci 
1. Podzámsky Lukáš OA Trnava 4:23,50 
2. Konečný Petr Jihomoravský Kraj 4:26,07 
3. Puček Jaroslav Jihomoravský Kraj 4:30,90 
4. Potoček Patrik Gymnázium PdC Piešťany 4:33,47 
5. Végh Attila Mário SOŠ rozvoja vidieka VJM Dunajs 4:41,07 
6. Haršányi Patrik SOŠ Polytechnická Trnava 4:51,47 
7. Harčarík Adrian Stredná Zdravot. škola TT 4:55,19 
8. Boldiš Tomáš Gymnázium J.B. Magina Vrbové 5:00,75 
9. Kosík Ladislav SOŠ technická Galanta 5:01,68 
10. Malina Miloš SOŠ technická Galanta 5:01,95

 

3000m chlapci 
1. Brehovský Mário Športové gymnázium J. Herdu Tr 9:59,45 
2. Pospíšil Juraj Gymnázium PdC Piešťany 10:11,73 
3. Kostický Matúš SPŠ Trnava 10:17,07 
4. Gajdoš Rastislav Gym. Jána Hollého Trnava 10:50,41 
5. Knápik Martin Gym. Jána Hollého Trnava 11:46,24

 

110m prek 91cm chlapci 
1. Volek Róbert Gym. Janka Matúšku Galanta 15,85 
2. Karel Michal Športové gymnázium J. Herdu Tr 16,23

 

300m prek 84cm chlapci 
1. Karel Michal Športové gymnázium J. Herdu Tr 43,70

 

Diaľka chlapci 
1. Jeřábek Jakub Jihomoravský Kraj 586 
2. Chudý Šimon Peter Gym. Jána Hollého Trnava 564 
3. Dolejš Pavel Jihomoravský Kraj 563 
4. Kelemen Gábor SOŠ rozvoja vidieka VJM Dunajs 561 
5. Šanta Patrik SOŠ Elektrotechnické TT 559 
6. Kračmár Lukáš Jihomoravský Kraj 557 
7. Mesylányi Nikolas SOŠ OaS Galanta 540 
8. Marček Miroslav Gym. Janka Matúšku Galanta 538 
9. Boldiš Tomáš Gymnázium J.B. Magina Vrbové 529 
10. Fišer Martin Gymnázium PdC Piešťany 528 
11. Jasenec Tomáš SOŠ OaS Galanta 505 
12. Stranovský Michal SOŠ OaS Galanta 478 
13. Varga Zoltán SOŠ OaS Galanta 467

 

Trojskok chlapci 
1. Mesylányi Nikolas SOŠ OaS Galanta 11,58 
2. Stranovský Michal SOŠ OaS Galanta 10,47 
3. Bičan Mário SOŠ OaS Galanta 10,16

 

Výška chlapci 
1. Kyzlink Marek Jihomoravský Kraj 185 
2. Votruba Adam Súkromná SOŠ Via Humana Skalic 182 
3. Kuchta Peter SPŠ stavebná Trnava 179 
4. Solár Marek Športové gymnázium J. Herdu Tr 170 
5. Labuda Mário Športové gymnázium J. Herdu Tr 160

 

Guľa 5kg chlapci 
1. Ivičič Kornel OA Senica 14,03 
2. Valach Imrich Gym. Jána Hollého Trnava 13,80 
3. Tollarovič Pavol Športové gymnázium J. Herdu Tr 13,25 
4. Dolejš Pavel Jihomoravský Kraj 13,19 
5. Slezák Maximilián Športové gymnázium J. Herdu Tr 12,79 
6. Mráz Tomáš Gym. Jána Hollého Trnava 12,24 
7. Póša Michal Stredná Zdravot. škola TT 12,00 
8. Cích Adam SOŠ OaS Galanta 11,66 
9. Ščasnovič Matej SOŠ Polytechnická Trnava 11,50 
10. Grajňák Martin Gymnázium PdC Piešťany 11,41 
11. Kuruc Alexander SOŠ OaS Galanta 11,20 
12. Košík Patrik SOŠ OaS Galanta 10,84 
13. Hussein Karim Gymnázium PdC Piešťany 10,79 
14. Bittara Lukáš Gymnázium PdC Piešťany 10,78 
15. Konečný Martin Jihomoravský Kraj 10,38

 

Oštep 700g chlapci 
1. Slezák Maximilián Športové gymnázium J. Herdu Tr 70,63 
2. Póša Michal Stredná Zdravot. škola TT 60,58 
3. Polák David Jihomoravský Kraj 58,18 
4. Kyzlink Marek Jihomoravský Kraj 43,44 
5. Konečný Martin Jihomoravský Kraj 40,51 
6. Janiga Adam SPŠ stavebná Trnava 35,87 
7. Žlnay Martin Gymnázium PdC Piešťany 34,87 
8. Izakovič Maroš SOŠ Poľnohosp. TT 32,34 
9. Kračmár Lukáš Jihomoravský Kraj 0 ,

 

Disk 1,5kg chlapci 
1. Slezák Maximilián Športové gymnázium J. Herdu Tr 37,34 
2. Tollarovič Pavol Športové gymnázium J. Herdu Tr 34,45 
3. Krasňanský Juraj Športové gymnázium J. Herdu Tr 32,78 
4. Póša Michal Stredná Zdravot. škola TT 27,81 
5. Lopušný Martin Gym. Jána Hollého Trnava 27,39 
6. Obal Michal SPŠ stavebná Trnava 25,15

Kladivo 5kg chlapci 
1. Tollarovič Pavol Športové gymnázium J. Herdu Tr 54,94 
2. Obal Michal SPŠ stavebná Trnava 33,94 
3. Makiš Andrej SOŠ Poľnohosp. TT 31,76 
4. Krasňanský Juraj Športové gymnázium J. Herdu Tr 30,05 
5. Zaťko Juraj SOŠ Poľnohosp. TT 28,60 
6. Cích Adam SOŠ OaS Galanta 27,73

 

100m finále dievčatá 
1. Árnits Hanna Gyor 13,16 
2. Sklenská Edita Jihomoravský Kraj 13,29 
3. Sedláčková Markéta Jihomoravský Kraj 13,46 
4. Malenínská Leona Jihomoravský Kraj 13,55 
5. Kováčová Barbara Gymnázium PdC Piešťany 13,79 
6. Klusáková Gabriela Jihomoravský Kraj 13,93 
7. Szabóová Karolína Gym. Janka Matúšku Galanta 14,19 
8. Gazdíková Lívia Športové gymnázium J. Herdu Tr DQ

 

200m dievčatá 
1. Rybaříková Tereza Jihomoravský Kraj 27,16 
2. Sklenská Edita Jihomoravský Kraj 27,54 
3. Hanuláková Laura Športové gymnázium J. Herdu Tr 27,63 
4. Malenínská Leona Jihomoravský Kraj 27,69 
5. Pavlíčková Svatava Jihomoravský Kraj 28,27 
6. Havlíčková Martina Jihomoravský Kraj 28,55 
7. Máčalová Terézia Gymnázium PdC Piešťany 28,56 
8. Kubányiová Nina Športové gymnázium J. Herdu Tr 28,76 
9. Čavajdová Natália Športové gymnázium J. Herdu Tr 28,83 
10. Putnová Aneta Jihomoravský Kraj 29,21 
11. Kováčová Barbara Gymnázium PdC Piešťany 29,25 
12. Sedláčková Markéta Jihomoravský Kraj 29,35 
13. Klčová Veronika Športové gymnázium J. Herdu Tr 29,43 
14. Galatíková Lucie Jihomoravský Kraj 29,54 
15. Lacková Miriam Stredná Zdravot. škola TT 29,69 
16. Přikrylová Veronika Jihomoravský Kraj 31,65

 

400m dievčatá 
1. Rybaříková Tereza Jihomoravský Kraj 62,55 
2. Pavlíčková Svatava Jihomoravský Kraj 63,65 
3. Čavajdová Natália Športové gymnázium J. Herdu Tr 63,73 
4. Kubányiová Nina Športové gymnázium J. Herdu Tr 65,29 
5. Máčalová Terézia Gymnázium PdC Piešťany 65,60 
6. Lacková Miriam Stredná Zdravot. škola TT 66,22 
7. Havlíčková Martina Jihomoravský Kraj 66,28 
8. Mesíčková Terézia Športové gymnázium J. Herdu Tr 68,61 
9. Szabóová Karolína Gym. Janka Matúšku Galanta 69,42 
10. Kubicová Dominiku Gym. Janka Matúšku Galanta 70,57 
11. Hesková Miriam Gymnázium PdC Piešťany 71,11

800m dievčatá 
1. Výletová Anna Jihomoravský Kraj 2:22,74 
2. Klčová Veronika Športové gymnázium J. Herdu Tr 2:38,50 
3. Malíková Agáta Gymnázium PdC Piešťany 2:39,21 
4. Zsatkó Luca Gyor 2:40,72 
5. Vasmerová Kitti SOŠ rozvoja vidieka VJM Dunajs 2:52,12 
6. Tomanová Veronika Športové gymnázium J. Herdu Tr 2:57,16 
7. Bóžiová Barbora SPŠ Trnava 2:57,37

 

1500m dievčatá 
1. Šaštinská Barbora Športové gymnázium J. Herdu Tr 5:28,74 
2. Nemcová Lucia Gymnázium PdC Piešťany 5:41,96 
3. Csaplar Viktoria Gyor 5:45,50

100m prek dievčatá 
1. Svobodová Lenka Jihomoravský Kraj 14,78 
2. Šenková Eva Jihomoravský Kraj 16,59 
3. Strmenská Veronika Športové gymnázium J. Herdu Tr 16,63 
4. Putnová Aneta Jihomoravský Kraj 16,93

 

300m prek 76cm dievčatá 
1. Svobodová Lenka Jihomoravský Kraj 44,72 
2. Pešková Michaela Športové gymnázium J. Herdu Tr 45,76 
3. Hubáčková Denisa Jihomoravský Kraj 56,14

Diaľka dievčatá 
1. Boháčková Barbora Jihomoravský Kraj 514 
2. Palánová Aneta Jihomoravský Kraj 508 
3. Šenková Eva Jihomoravský Kraj 499 
4. Jagošová Adriana Jihomoravský Kraj 490 
5. Strmenská Veronika Športové gymnázium J. Herdu Tr 474 
6. Adamíková Sabrina Jihomoravský Kraj 468 
7. Plaštiaková Radana Gym. Jána Hollého Trnava 464 
8. Mesíčková Terézia Športové gymnázium J. Herdu Tr 447 
9. Malíková Agáta Gymnázium PdC Piešťany 435 
10. Slováková Adriána Pedagogická a soc. akadémia bl 428 
11. Putnová Aneta Jihomoravský Kraj 423 
12. Hesková Miriam Gymnázium PdC Piešťany 415 
13. Vašková Petra Jihomoravský Kraj 392

 

Trojskok dievčatá 
1. Pánková Barbora Jihomoravský Kraj 10,98 
2. Boháčková Barbora Jihomoravský Kraj 10,78 
3. Adamíková Sabrina Jihomoravský Kraj 10,30 
4. Jagošová Adriana Jihomoravský Kraj 9,95 
5. Vašková Petra Jihomoravský Kraj 0,

 

Výška dievčatá 
1. Šenková Eva Jihomoravský Kraj 156 
2. Pánková Barbora Jihomoravský Kraj 153 
3. Pešková Michaela Športové gymnázium J. Herdu Tr 150 
4. Palánová Aneta Jihomoravský Kraj 140 
5. Plaštiaková Radana Gym. Jána Hollého Trnava 140 
6. Kubicová Dominiku Gym. Janka Matúšku Galanta 125 
7.Hrdlovičová Natália Stredná Zdravot. škola TT 125 
8. Naništová Hana Gym. Jána Hollého Trnava 0

 

Guľa 3kg dievčatá 
1. Galatíková Lucie Jihomoravský Kraj 11,94 
2. Juráňová Lenka Jihomoravský Kraj 11,59 
3. Zouharová Kateřina Jihomoravský Kraj 11,34 
4. Bališová Žanette SOŠ Poľnohosp. TT 9,81 
5. Raninecová Bianka SOŠ OaS Galanta 9,46 
6. Mináriková Veronika Športové gymnázium J. Herdu Tr 9,32 
7. Klusáková Gabriela Jihomoravský Kraj 9,16 
8. Liová Miroslava SOŠ Elektrotechnické TT 8,99 
9. Valentová Andrea SPŠ Trnava 8,74 
10. Mericová Adriána Gym. Jána Hollého Trnava 8,30 
11. Osolsobč Kristián Jihomoravský Kraj 8,14 
12. Vičanová Alexandra Gymnázium PdC Piešťany 7,15

 

Oštep 500g dievčatá 
1. Vyskočová Katarína Gym. F.V.Sasinka Skalica 39,59 
2. Mináriková Veronika Športové gymnázium J. Herdu Tr 33,90 
3. Grmanová Natália Stredná Zdravot. škola TT 31,62 
4. Hubáčková Denisa Jihomoravský Kraj 25,25 
5. Gubiová Veronika Gym. Jána Hollého Trnava 25,22

 

Disk 1kg dievčatá 
1. Galatíková Lucie Jihomoravský Kraj 31,10 
2. Juráňová Lenka Jihomoravský Kraj 30,37 
3. Zouharová Kateřina Jihomoravský Kraj 29,30 
4. Gubiová Veronika Gym. Jána Hollého Trnava 22,25 
5. Vyskočová Gabriela Športové gymnázium J. Herdu Tr 21,33 
6. Tomanová Veronika Športové gymnázium J. Herdu Tr 21,11 
7. Grmanová Natália Stredná Zdravot. škola TT 19,92

 

Kladivo 3kg dievčatá 
1. Vyskočová Gabriela Športové gymnázium J. Herdu Tr 40,18 
2. Mináriková Veronika Športové gymnázium J. Herdu Tr 31,53 
3. Zouharová Kateřina Jihomoravský Kraj 31,02 
4. Gubiová Veronika Gym. Jána Hollého Trnava 28,93 
5. Osolsobč Kristián Jihomoravský Kraj 28,83

 

4 x 100m chlapci 
1. JMK Jihomoravský Kraj 46,37 
2. ŠG J. Herdu Trnava Športové gymnázium J. Herdu Tr 48,67 
3. SPŠ Stavebná TT SPŠ stavebná Trnava 48,68

4 x 100m dievčatá 
1. JMK "A" Jihomoravský Kraj 51,21 
2. JMK "C" Jihomoravský Kraj 52,79 
3. ŠG J. Herdu Trnava Športové gymnázium J. Herdu Tr 53,58 
4. JMK "B" Jihomoravský Kraj 54,18 
5. Gym. PdC PN "A" Gymnázium PdC Piešťany 56,18 
6. GYOR "A" Gyor 57,86

400, 300, 200, 100 zmiešané 
1. ŠG TT 2:13,01 
2. JMK Jihomoravský Kraj 2:20,84 
3. GJH TT "A" Gym. Jána Hollého Trnava 2:24,10 
4. Poľnohosp. TT SOŠ Poľnohosp. TT 2:26,86

 

KOLEKTÍVNE ŠPORTY

VOLEJBAL DIEVČATÁ

1. Senica
2. Skalica
3. Piešťany
4. Trnava
5. Galanta
6. Hlohovec

 

CHLAPCI

1. Galanta
2. Dun. Streda
3. Piešťany
4. Trnava
5. Skalica
6. Hlohovec

najlepší nahrávač: Denis Tuška (Galanta)
najlepší smečiar: Róbert Volek (Galanta)

BASKETBAL DIEVČATÁ

1. Trnava
2. Piešťany
3. Sereď
4. Dun. Streda
5. Hlohovec 

CHLAPCI 

1. Sereď
2. Trnava/ŠG
3. Trnava/SPŠs
4. Hlohovec
5. Piešťany

 

HÁDZANÁ DIEVČATÁ
1. Senica
2. Sereď
3. Dun. Streda
4. Piešťany
5. Trnava

 

CHLAPCI

1. Dun. Streda
2. Trnava
3. Hlohovec
4. Galanta

 

FUTBAL DIEVČATÁ

1. Galanta
2. Dun. Streda
3. Vrbové
4. Trnava
najlepšia streľkyňa: Monika Sitášová (Galanta)
najlepšia brankárka: Kristína Horváthová (Galanta)
najlepšia hráčka: Eliška Echerová (Trnava) 
 

CHLAPCI

1. Trnava
2. Dun. Streda
3. Skalica
4. Galanta
5. Senica
6. Hlohovec
7. Piešťany

najlepší strelec: Peter Erdos (D. Streda)
najlepší brankár:Barnabáš Kurt (D.Streda)
najlepší hráč: Miroslav Bánovec (Trnava)

 

SPEEDBADMINTON

Konečné poradie:

1. ZŠ Tríbečská Topoľčany I. (Kakula, Kováčová)
2. Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď I. (Jacko, Kacvinská)
3. Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď II. (Nguyen, Nešťáková)
4. Gymnázium Pierra de Coubertina I. (Kočin, Šimová)
5.-6. ZŠ Tríbečská Topoľčany II. (Gešnábel, Mazáňová)
5.-6. Gymnázium Pierra de Coubertina II. (Belanec, Piešťanská)
7.-8. Stredná priemyselná škola stavebná Trnava I. (Mitas, Slezáková)
7.-8. Stredná priemyselná škola stavebná Trnava II. (Slížik, Rosinová)

 

 

KARATE

Kumite – chlapci 6 rokov
1. Hanes Samuel 
2. Neuová Karolína
3. Mečír Lukas

 

Kumite – chlapci 7 rokov
1. Geršic Roman
2. Löffler Nino
3. Kolínek Jakub
3. Mečír Samuel

 

Kumite – chlapci 8 - 9 rokov
1. Žbodák Timo
2. Minárech Filip
3. Vraník Timo
3. Hrabárik Boris

 

Kumite – chlapci 10 - 11 rokov
1. Hačko Filip
2. Pápay Martin
3. Baranovský Milan
3. Bajza Dominik

 

Kumite – chlapci 12 – 13 rokov
1. Suja Andrej
2. Štefanek Hugo
3. Morvay Matej
3. Sojka Samuel

 

Kumite – chlapci 14 – 15 rokov
1. Hačko Martin
2. Peško Ferdinand
3. Bitto Pavol
3. Rodzenák Samuel

Kumite – chlapci 16 – 17 rokov
1. Remenár Matúš
2. Odler Samuel 

Kumite – dievčatá 8 – 12 rokov
1. Stúpalová Magdaléna

 

Kumite – dievčatá 13 – 15 rokov
1. Pálková Lucia
2. Varošová Natália

 

Gabriel Kopúnek

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram