Víťazom dostihov v Šamoríne sa stal Brazílčan Marlon Modolo Zanotelli

Publikované: 28.11.2017/ Aktualizované: 21.02.2022
28. 11. 2017 – Jazdecká sezóna 2017 vyvrcholila  tento víkend v jazdeckom areáli v Šamoríne, ktorý hostil vyše 100  jazdcov z 25 krajín celého sveta. Takmer 200 koní absolvovalo so svojimi jazdcami najexkluzívnejšie preteky v skoku na koni sezóny 2017 v jednej z najväčších jazdeckých hál v Európe. 

Víťazom pretekov s názvom GRAND PRIX X-BIONIC® INDOOR MASTER sa stal 29 ročný reprezentant Brazílie Marlon Modolo Zanotelli s koňom Celena VDL: „Som zo svojho víťazstva na týchto pretekoch úprimne šťastný. Tento komplex je jedno z najlepších miest na celom svete, čo týka vonkajších aj vnútorných areálov na skákanie. Dobré prekážky, perfektný povrch, úžasné stajne. Organizácia pretekov bola na najvyššej možnej úrovni. Rovnako aj atmosféra vďaka úplne plnej hale divákov, ktorí tlieskali a povzbudzovali jazdcov k lepšiemu výkonu. Dodalo nám to veľa motivácie a síl". Na druhom mieste sa umiestnil Holanďan Harrie Smolders na koni Zinus. Tretie miesto obsadil Brazílčan Joao Victor Castro na koni Quentin PJ. 
V Šamoríne sa súťažilo v piatich triedach, ktoré sa zarátajú do rebríčka Longines World Ranking. Kvalitu pretekov potvrdila účasť toho najlepšieho zo svetovej jazdeckej komunity. Rozdelenie bolo v CSI 4* a CSI 2* otvorenej pre vybraných jazdcov.

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW