Župa otvára tretí ročník trainee programu Mladí na úrade

Publikované: 04.01.2024/ Aktualizované: 02.02.2024

Szöveg megjelenítése magyar nyelven

Trnavský samosprávny kraj spúšťa tretí ročník plateného stážového a mentoringového programu Mladí na úrade. Cieľom župy je pokračovať v zapájaní mladých ľudí do verejného diania a vo vytváraní príležitostí pre študentov univerzít a vysokých škôl na získanie praxe už počas štúdia. Prihlásiť sa do trainee programu, ktorý bude trvať takmer celý rok 2024, je možné do 12. januára 2024.

Do nového ročníka sa môžu záujemcovia prihlásiť prostredníctvom e-mailu na adresu ludske.zdroje@trnava-vuc.sk. Program je otvorený pre držiteľov štatútu študenta dennej formy vysokoškolského štúdia, nie však v končiacom ročníku. V druhom ročníku absolvovalo tento program sedem študentiek, ktoré naberali pracovné skúsenosti na odboroch a oddeleniach úradu v oblasti verejných politík, financií, ľudských zdrojov, práva a sťažností, prevádzky úradu, nakladania s majetkom, ale aj na odbore komunikácie. Župa študentom ponúka finančnú motiváciu 5 eur za odpracovanú hodinu s tým, že maximálny odpracovaný čas za týždeň je 20 hodín.

Počas tretieho ročníka stážového programu  si budú môcť vyskúšať prácu na týchto organizačných útvaroch: odbor školstva, odbor komunikácie, odbor dopravnej politiky, oddelenie nakladania s majetkom a organizačné oddelenie.

Všetky potrebné informácie o programe sme zverejnili na našom webe.

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW