„ Chyťme sa za ruky “ 

Publikované: 14.06.2023 | Naposledy aktualizované 14.06.2023

V nedeľu dňa 04.06.2023 sme prijali pozvanie na 14. ročník benefičného koncertu s názvom „Chyťme sa za ruky“, ktorý bol usporiadaný pre mentálne postihnutých a zdravotne znevýhodnených zo zariadení domovov sociálnych služieb pripravený Občianskym združením Milan Štefánik a Občianskym združením Návrat do života v Galante.

V rámci podujatia sa dospelí klienti a deti s mentálnym a zdravotným postihnutím  naučili na pripravených workschopoch latinoamerické zumba tance, zúčastnili sa maľovania na tvár a ruky, Enkaustiku – maľovanie horúcim voskom, ozdobovanie sadrových odliatkov a maľovania na plátno. Najviac sa klienti tešili na vystupujúcich, Richarda Müllera, Václava Neckáře & Bacily a Medial Banana. Celým dňom nás sprevádzal Milan „ Junior “ Zimnýkoval.  

Na tvorivých dielňach si klienti vlastnoručne vyrobili transparent a malý darček pre Richarda Müllera. Počas vystúpení umelcov sa klienti zabávali, tancovali a fandili im. Bolo zabezpečené občerstvenie, z ktorého mali klienti radosť. Už teraz sa tešia na 15. ročník benefičného koncertu v Galante. Ďakujeme! 

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW