Ďakovný list študentom SOŠ chemická a ŠUP Hlohovec

Publikované: 08.06.2020 | Naposledy aktualizované 30.05.2022

Študenti štvrtého ročníka odboru propagačná grafika SOŠ chemickej v Hlohovci boli nápomocní pri organizovaní Behu vinicami Bojničiek a Hlohovca 2020. Študenti pod odborným vedením pedagógov stihli vytvoriť v priebehu septembra účastnícke medaily.
Organizátor pripojil ďakovný list a škola dopĺňa fotografie z odborného snaženia sa študentov.

Dobrý deň,
chceli by sme vysloviť poďakovanie učiteľom a študentom IV. ročníka odboru propagačná grafika ŠUP a SOŠ chemická Hlohovec za pomoc pri organizovaní behu vinicami Bojničiek a Hlohovca 2020 a to konkrétne za výrobu účastníckych medailí pre bežcov.
Podujatie sa snaží propagovať región Hlohovca ako vinársku oblasť, popritom pritiahne na toto podujatie stovky návštevníkov, ktorí objavujú náš región a vytvára sa predpoklad, že sa sem opakovane budú vracať. Zúčastnení bežci si okrem zážitkov z behu v nevšednom prostredí viníc odnášajú aj vína od miestnych vinárov .
Tiež účastnícke medaily, vyrobené učiteľmi a študentmi Vašej školy, sú originálnym a neopakovateľným spomienkovým predmetom vyrobeným v našom regióne. Na vlaňajších medailách , ktoré ste tiež pre nás vyrábali, bežci oceňovali ich jedinečnosť a množstvo ručnej práce do nich vložené. Na obdobných podujatiach sa väčšinou stretávajú s priemyselne a sériovo vyrábanými výrobkami, ktoré nemajú takú výpovednú hodnotu ako ručná práca šikovných rúk. Z dôvodu epidemiologických opatrení sa dátum behu vinicami prekladá na neurčito, t.j. na dobu, kedy ho opatrenia umožnia zorganizovať. Ale my veríme, že v najbližších mesiacoch si medaily nájdu svojich bežcov a budú im peknou spomienkou na naše podujatie a región.

Ešte raz Vám srdečne ďakujeme.

S pozdravom

 

Ing.Ivan Pavelka

spoluorganizátor behu vinicami Bojničiek a Hlohovca

Atletický klub Bojničky

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW