DD a DSS Sereď - aktivity v mesiaci február

Publikované: 07.03.2022 | Naposledy aktualizované 30.05.2022

PEČIEME RADI, PEČIEME S LÁSKOU

Naši klienti každý utorok majú možnosť vyskúšať si v tvorivej dielni prípravu výborných zákuskov. Najdôležitejšou ingredienciou, ktorú do nej vkladajú je ich láska k pečeniu a radosť s ktorou pečú. Preto tieto zákusky sú neporovnateľné s inými. Svoje výtvory prezentujú v kaviarni Slávia, kde si na nich klienti radi pochutnajú.

PRÁCE V SKLENÍKU SÚ V PLNOM PRÚDE

Každý správny záhradkár vie, že je už najvyšší čas začať s prípravnými prácami, ak chceme mať tak pestrú úrodu. Naši klienti sa do prác pustili s veľkým elánom. Pôdu porýľovali a pripravili na sadenie.

SPEVOKOL NÁŠHO ZARIADENIA

Každý týždeň v pondelok sa schádza spevokol nášho zariadenia, ktorý sa teší, čím ďalej, tým väčšiemu záujmu a to nielen zo strany žien, ale aj zo strany mužov. Zaspievajú si nielen svoje obľúbené piesne, ale svoj repertoár si rozširujú aj novými pesničkami.

VALENTÍNSKA OSLAVA

14. 2. 2022 sa v našom zariadení zišli klienti, aby oslávili deň Svätého Valentína. Najprv si pripomenuli príbeh sv. Valentína a ako tento sviatok vznikol. Zaspievali si rôzne piesne o láske. Ako býva zvykom na tento sviatok, aj naši klienti sa obdarovali srdiečkami, ktoré vlastnoručne vytvorili v tvorivých dielňach. Čakalo ich aj sladké prekvapenie.

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW