Festival pod holým nebom

Publikované: 15.06.2022 | Naposledy aktualizované 15.06.2022

Dňa 14.06.2022 sa vo vonkajších  priestoroch nášho zariadenia uskutočnil 2. ročník  festivalu Pod holým nebom.  Festival svojim vystúpením otvorili zamestnanci úseku pracovnej terapie z DSS Zavar. Aj naši klienti sa na podujatie svedomito pripravili a nacvičili si pestrý a pútavý program. Vypočuli sme si piesne Mariky Gombitovej či speváčky Kristíny a videli sme aj ukážku bojového umenia v podaní klientov  DSS Trnava. Klienti z CSS Galanta si pre všetkých pripravili scénku zo života ich  galantského rodáka Karola Duchoňa doplnenú o piesne z jeho tvorby.

Klienti DSS Zavar predviedli štýlovú choreografiu na známu Makarenu, zatancovali elektro-buggy, predviedli hru na gitare a harmonike doplnenú spevom. V závere mali všetci klienti, ale aj zamestnanci možnosť zapojiť sa do našej tanečnej školy a naučiť sa krátku choreografiu. Táto aktivita mala u prítomných veľký úspech, vďaka čomu sme si všetci spoločne mohli zatancovať na našom tanečnom parkete. Všetkým prítomným sa u nás tak veľmi páčilo, že sa im nechcelo odísť. Každý účinkujúci bol za svoj výkon odmenený nie len potleskom a diplomom, ale aj malým darčekom. Pokračovalo sa ešte  aj popoludní diskotékou pod holým nebom.

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram