Kvetinový deň v DD a DSS pre dospelých v Holíči

Publikované: 27.06.2022 | Naposledy aktualizované 27.06.2022

Dňa 21. 6. 2022 sa v DD a DSS pre dospelých v Holíči konal už 14. ročník podujatia „Kvetinový deň“. Dátum 21. jún nebol vybratý vôbec náhodne, ale preto, že je dňom kvetov a patrí všetkým obdivovateľom tejto živej krásy.

Na podujatí sa stretli zástupcovia zariadení Dom pokojnej staroby Gbely, Domov Barborka Unín n.o., Senior dom Terézia, Zariadenie pre seniorov Mokrý Háj, Domov dôchodcov Borský Mikuláš, Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Senica, Senior klub Holíč a domáci zástupcovia. Keďže je podujatie zamerané na aranžovanie kvetov, súťažiaci si vylosovali predlohu, podľa ktorej mali vytvoriť aranžmán zo živých alebo umelých kvetov.

Za naozaj krátky čas sa podarilo seniorkám vytvoriť nádherné kvetinové aranžmány, ktoré už zdobia ich zariadenia. Prvé miesto si teda rozdelili všetky zariadenia medzi sebou. Za podporu počas podujatia ďakujeme aj pánovi predsedovi Trnavského samosprávneho kraja a pánovi primátorovi mesta Holíč, ktorí nás spolu so svojimi zástupcami poctili svojou návštevou.

Okrem pamätnej plakety a perníkového srdca si účastníci odnášali i pekné spomienky na tento deň. Príjemná atmosféra sprevádzala celé podujatie a dúfam, že v tejto peknej tradícii budeme pokračovať.

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW