Priateľské stretnutie „Ázijský deň“

Publikované: 14.06.2023 | Naposledy aktualizované 14.06.2023

Dňa 31.5.2023 sa päť prijímateliek sociálnych služieb z CSS Jahodná zúčastnilo na priateľskom stretnutí, ktoré organizovalo DSS pre dospelých vo Veľkom Mederi Ižop- Puste pod názvom Ázijský deň. Na túto príležitosť sme si pripravili kostýmy, ktoré symbolizovali Áziu a ázijských obyvateľov. Pred príchodom na podujatie sa teda každá z nich zmenila na nejakú postavu, typickú práve pre tento kontinent.

Po príchode na podujatie a prvotných privítaniach čakal všetkých zúčastnených zaujímavý program plný zábavy. Po slávnostnej prísahe sa jednotlivé súťažné skupiny zapojili do pripravených aktivít. Všetky súťažné disciplíny boli ladené v ázijskom štýle a niesli v sebe ázijské prvky. Či už to bola manipulácia s čínskymi paličkami, skladanie čínskeho puzzle, kŕmenie bábiky čínskymi rezancami a pod. Nechýbal ani dračí tanec, či zumba. Všetci zúčastnení sa skvelo zabávali, pri plnení úloh sa snažili dosiahnuť čo najlepšie výsledky. 

Keďže počasie nám prialo a slnko svietilo ako sa patrí, organizátori nezabudli ani na občerstvenie vo forme nápojov, či sladkého a slaného pečiva. Po skončení súťažných disciplín sa súťažiaci zhromaždili pod pripravenými stanmi, kde sa podával obed a káva. Nasledovala zábava pri hudbe a tanci, počas ktorej boli zároveň odovzdané balíčky pre jednotlivé súťažné kolektívy.

Klientky, ktoré sa na podujatí zúčastnili, sa cítili veľmi dobre. Po dlhšej dobe sa stretli so svojimi kamarátmi a kamarátkami, nadviazali nové priateľstvá. Z podujatia sa vracali v dobrej nálade a s množstvom zážitkov.

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW