Summer fiesta

Publikované: 18.06.2024 | Naposledy aktualizované 18.06.2024

Dňa 14.6.2024 prijalo päť mužov z CSS Jahodná pozvanie na spoločenské podujatie organizované v parku pri DSS Lehnice pod názvom Summer Fiesta. Hoci v predchádzajúcich dňoch bolo počasie vrtošivé a ani zďaleka nepripomínalo leto, počas tohto dňa sme mali príjemné počasie.

Organizátori si dali záležať na príprave kulís, ktoré boli v duchu retro štýlu. Účastníci si tak mohli urobiť peknú fotku, či už pri stodole, alebo v retro obývačke. Nechýbali ani tvorivé dielne a možnosť zapojiť sa do malej súťaže. Dopoludňajší program dopĺňalo tanečné vystúpenie klientiek DSS Lehnice a vystúpenie mladej cvičiteľky a jej dvoch štvornohých zverencov. Pohľad na tancujúcich psíkov každého očaril.

Po obede pokračovala zábava penovou párty, kedy si účastníci nielen zatancovali, ale sa aj zabavili v pene, ktorú na nich počas zábavy pustili. Pre mnohých to bolo zaujímavé spestrenie klasickej diskotéky. Z podujatia odchádzali všetci spokojní nielen pre príjemne strávený deň, ale aj pre to, že sa mali opäť možnosť stretnúť so svojimi priateľmi a priateľkami.

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW