Úcta k starším, úcta k tradíciám

Publikované: 19.10.2023 | Naposledy aktualizované 19.10.2023

Dňa 17.10.2023 sme v CSS Jahodná privítali našich priateľov zo zariadení pre seniorov v Trsticiach, Dunajskej Strede a Galante, ktorí prijali naše pozvanie na spoločné posedenie pri káve. Touto formou sme chceli vzdať úctu starším a pripomenúť si, že práve starí ľudia si zaslúžia našu úctu a uznanie, a to nielen v mesiaci október, ale počas celého roka.

Doobedie sa nieslo v duchu rozhovorov, spomienok na predchádzajúce roky, počas ktorých sme sa pravidelne stretávali. Mnohí sa stretli so starými známymi, niektorí sa zoznámili s novými ľuďmi, s ktorými našli spoločnú reč. Nechýbalo malé občerstvenie, ani možnosť zatancovať si. Po spoločnom obede a prehliadke zariadenia sa všetci zišli vo vestibule, kde si mohli pozrieť program, ktorý si pre hostí pripravilo niekoľko našich mužov a žien. Na záver sa za všetkých prítomných hostí poďakoval krátkym príhovorom a básňou jeden z klientov Zariadenia pre seniorov v Trsticiach. Po odovzdaní pripravených darčekov sme sa s našimi hosťami rozlúčili s tým, že sa určite čoskoro uvidíme.

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram