Zavarský 8boj

Publikované: 23.05.2022 | Naposledy aktualizované 30.05.2022

Krásny a slnečný deň sme sa vo štvrtok 19. mája snažili využiť športovo. Dvor nášho domova sociálnych služieb sa zmenil razom na štadión plný rôznych disciplín: hádzalo sa na kôš, kopalo na bránku, zhadzovali sa plechovky a dokonca sa chytali aj rybičky. Toto všetko a ešte oveľa viac si toho mohli naši klienti vyskúšať počas dňa na športovom podujatí pod názvom " Zavarský 8boj". 

Naši prijímatelia sociálnych služieb sa naozaj na tento deň veľmi tešili a spoločne s inštruktormi sociálnej rehabilitácie plnili súťažné disciplíny. O dobrú náladu sa už tradične postaral náš DJ a tiež povzbudzovanie kamarátov. Po absolvovaní súťažných disciplín čakala na každého súťažiaceho odmena podľa vlastného výberu.

Slnečný deň sa neskončil ani popoludní. Dvorom sa niesla vôňa cigánskej pečienky, ktorú pre našich klientov priamo na dvore pripravovali pracovníci sociálnej rehabilitácie, tancovalo sa  a spievalo a sladkou bodkou za krásnym dňom bola osviežujúca zmrzlina. Všetci sme si tento deň užili naplno a už teraz sa tešíme na nové spoločné zážitky...

Mgr. Ivana Chovancová – manažér pracovnej terapie

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW