Jarná škola cyklodopravy

Publikované: 20.03.2023/ Aktualizované: 27.03.2023

Vážení zástupcovia samospráv, milí účastníci Jesennej školy cyklodopravy.

Úrad Trnavského samosprávneho kraja pripravil pokračovanie vzdelávacej  aktivity, ktorej ste sa zúčastnili na jeseň. V  spolupráci s mimovládnymi organizáciami a akademickým sektorom pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby SR sme pre Vás pripravili Jarnú školu cyklodopravy, ktorá sa bude venovať konkrétnejším témam.

Po úspešnom vzdelávacom programe Jesenná škola cyklodopravy tu máme pokračovanie, ktoré sa bude venovať konkrétnejším témam.

Jarná škola  škola cyklodopravy v štyroch blokoch  priblíži pracovníkom samospráv témy ako  verejný priestor pre všetkých, spôsoby využitia dát pre lepšie pochopenie a plánovanie cyklistickej dopravy, priateľské a bezpečné školské ulice, doplnková infraštruktúra, využívanie potenciálu škôl, podnikateľskej sféry a neziskového sektora pre samosprávy. Ak sme Vás zaujali, tento vzdelávací cyklus je určený práve pre Vás

Bloky jednotlivých prednášok budú prebiehať v Kongresovej miestnosti  Úradu Trnavského samosprávneho kraja,  Starohájska 10, 917 Trnava, v dňoch 29.03.2023, 05.04.2023, 19.04.2023, 03.05.20232,vždy od pol desiatej (9.30 hod) do cca 14,00 hod. 

Prednášať v jednotlivých blokoch  budú opäť najväčší odborníci z jednotlivých oblastí, ako Petra Marko,  (SK/UK), Marko&Placemakers, architektka s 15-ročnou praxou v Londýne, Zora Pauliniová - konzultantka pre verejné priestory, odborníci zo Slovenskej technickej univerzity, Mesta Trnava,  Bolt Slovakia, X-Bionic,  Ministerstva dopravy, Cyklokoalície a mnohí ďalší...

Účasť na Jarnej škole cyklodopravy je opäť bezplatná a určená  predovšetkým pre  pracovníkov verejnej správy, pracovníkov v oblasti dopravy, udržateľnej mobility, projektových manažérov a komunikačné oddelenia. Svoju účasť prosím potvrďte najneskôr do 27.03.2023  v prihlasovací formulár 
Záujemcom zo strany samospráv odporúčame na vzdelávanie prihlásiť len jedného účastníka z dôvodu obmedzenej kapacity. V prípade naplnenia kapacity účastníkov si organizátor vyhradzuje právo ukončenia registrácie pred uvedeným termínom a tiež určenia poradia prihlásených účastníkov.

V prípade, že sa nemôžete zúčastniť Vy osobne, oslovte Vašich kolegov, ktorí sú priamo kompetentní a zodpovední za plánovanie a rozvoj vo Vašom meste/obci.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Tešíme sa na Vašu účasť. 

Silvia Prokopová
Cyklokoordinátorka  TTSK

Prílohy

Prečítajte si tiež

Smart City Academy - Pozvánka
Vážení členovia Smart Cities klubu, milí priatelia, Dovoľujeme si Vás pozvať na záverečnú konf...
Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW