Návšteva gazdovského dvora

Publikované: 27.06.2022 | Naposledy aktualizované 27.06.2022

Naše zariadenie, Centrum sociálnych služieb Jahodná sa nachádza v krásnom prostredí. Tečie tu Malý Dunaj, blízko je les, vodný mlyn a neďaleko v Dunajskom Klátove je Czajlik ranč. Je to komplex, kde sa prvom rade starajú o kone, ale okrem iného sa tam nachádza aj gazdovský dvor a mini ZOO.

Práve tam sme sa vybrali 15. júna so 44 klientmi. Vedie tam krásna cesta. Zastavili sme sa pri vodnom mlyne, kde sme sa nadesiatovali. Na ranči sme sa kochali a obdivovali zvieratá.

Na druhý deň sme mali interaktívnu besedu. Rozprávali sme sa o zážitkoch; vyfarbovali sme maľovanky, z farebného papiera sme tvorili rôzne zvieratá, zhotovili sme nástenku a robili sme aj malú výstavu. Na záver každá skupina dostala album s nálepkami, s pomocou ktorého klienti môžu lepšie spoznať život na gazdovstve.

Dva dni sa všetko točilo okolo zvierat. Klienti mali veľký zážitok z výletu, na besede sa dozvedeli zaujímavosti, ktoré ešte nepočuli o zvieratách.

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram