Oslava Valentína

Publikované: 15.02.2024 | Naposledy aktualizované 15.02.2024

Dňa 14.2.2024 sme si v Centre sociálnych služieb Jahodná zorganizovali spoločné stretnutie s našimi priateľkami z Centra sociálnych služieb Rohov pri príležitosti Valentína.

Spoločnému stretnutie predchádzali prípravy, kedy sme počas tvorivých dielní pripravovali spoločne dekorácie na výzdobu priestorov jedálne, kde sa podujatie konalo. Členky krúžku Varenia a pečenia sa zapojili do pečenia sladkého prekvapenia vo forme cupcakes pre hostí, ale aj pre všetkých obyvateľov zariadenia. Výsledkom príprav boli slávnostne prestreté stoly s občerstvením.

Podujatie krátkym príhovorom otvorila manažérka úseku starostlivosti o PSS p. A. Nagyová, ktorá hostí privítala. Nasledovalo vzájomné odovzdávanie si pripravených darčekov. Počas celého dopoludnia a tiež v popoludňajších hodinách sa účastníci podujatia zabávali pri hudbe. Pomedzi jednotlivé tanečné bloky boli pre záujemcov pripravené zábavné súťaže. Keďže sme spoločne oslavovali sviatok sv. Valentína, išlo väčšinou o párové súťaže, kde si chlapci a dievčatá mohli vyskúšať vzájomnú spoluprácu  a zladenie sa pri spoločnom tanci. Pri spoločnom obede a v poobedňajších hodinách mali dostatok času aj na priateľské rozhovory a nadväzovanie nových priateľstiev. Všetci účastníci sa veľmi dobre zabávali a strávili spolu príjemný deň.     

Prečítajte si tiež

Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW