Deň otvorených dverí na Trnavskej župe bol rekordný

Trnavský samosprávny kraj zorganizoval v sobotu 1. júna 2024 v priestoroch Úradu TTSK piaty ročník Dňa otvorených dverí na Trnavskej župe. Podujatia sa zúčastnilo viac ako 5-tisíc návštevníkov, pričom bola presiahnutá hranica návštevnosti tohto podujatia z minulého roka, a to o viac ako 2-tisíc návštevníkov. Motívom tohto ročníka boli tradície, remeslá a pestrá kultúra Trnavského kraja.

Župa pripravila atraktívny program pre všetky vekové kategórie. Návštevníci tvorili výrobky z dreva či kvetov a dozvedeli sa aj o tom ako prebieha výroba medu.

V priestoroch župného úradu sa mohli návštevníci oboznámiť s aktivitami a projektmi, ktoré župa zrealizovala alebo plánuje v blízkej dobe uskutočniť. Prácu odprezentovali rôzne odbory úradu, pričom aktivity mali pripravené aj domovy sociálnych služieb, župné stredné školy, Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika v Hlohovci. Zaujala aj gastro a wellness zóna, domáca zmrzlina, či cukrová vata. Súčasťou Dňa otvorených dverí na Trnavskej župe boli aj vystúpenia dvojice Ceruzko a Farbička, tanečnej skupiny Crazy Family a Univerzitného folklórneho súboru Trnafčan.

Všetkým, ktorí sa na najväčšom župnom podujatí zúčastnili ďakujeme a tešíme sa opäť o rok.

Prečítajte si tiež

Prejsť na odber noviniek
Boli tieto informácie pre vás užitočné?
ÁnoNie
Send this to a friend
Trnavský samosprávny kraj

FREE
VIEW